Služby

Mým hlavním cílem je vytvořit co nejpřirozenější
efekt, který respektuje tvar obličeje
a barevnou odlišnost každého jednotlivce.

Nabízím permanentní make-up, který zdůrazní krásu
vaší tváře a zachová její přirozenost.

Pudrové obočí

Pudrové obočí je vhodné pro všechny a zaručuje upravený styl obočí. Velkou výhodou této techniky je, že se dá krásně pracovat s intenzitou barev. Díky tomu můžu vytvořit jemný efekt, který napomůže zvýraznit tvar obočí, ale mohu také vytvořit lehce dramatický vzhled a obočí zvýraznit více.

Jedná se o velmi přirozenou techniku, která v konečném výsledku vypadá, jako kdyby byly na obočí naneseny stíny nebo tužkou dokresleny nedostatky.

APLIKACE TRVÁ:    2,5-3 hodiny
VÝSLEDEK VYDRŽÍ:    2-3 roky

pudrove oboci
Snimek obrazovky 2023 06 20 v 13.53.05

Rty

Touto službou podtrhnu krásu vašich přirozených rtů. Barva se aplikuje na celou plochu, díky tomu se dosáhne opticky plnějšího vzhledu rtů a srovná se případná asymetrie.

APLIKACE TRVÁ:    3-3,5 hodiny
VÝSLEDEK VYDRŽÍ:    1,5-3 roky v závislosti na typu pleti

Meziřasová linka

Hlavním úkolem meziřasové linky je zahustit opticky řasy. Tato linka je vhodná pro téměř všechny typy oka a je ideálním řešením povislých horních víček.

APLIKACE TRVÁ:    1,5-2 hodiny
VÝSLEDEK VYDRŽÍ:    1,5-2 roky

mezirasova linka

Proč využít mé služby?

– Chci každému klientovi dát možnost cítit se krásně a sebevědomě každý jeden den. Chci, abyste odcházeli šťastní, plní energie a síly a žili své dny naplno.

– Poskytnu vám naprosto profesionální služby, a to díky svému perfekcionismu a vášni ke vzdělávání se v oblasti permanentního make-upu.

– Upřednostňuji kvalitu před kvantitou.
– Vnímám váš názor a preference, protože to hraje v naší spolupráci velkou roli. Vše s vámi zkonzultuji a až po společné domluvě vytvořím permanentní make-up, se kterým budeme naprosto a stoprocentně spokojeni – vy i já!

Rezervujte si svůj termín

Chci dát každému klientovi možnost cítit se každý den krásně a sebevědomě. Budete odcházet šťastní, plní energie a síly žít své dny naplno.